Predaj

Krajčírske služby. Výroba, predaj oblekov...

Začiatky firmy S.A.Style, s.r.o. siahajú do roku 2005 spustením prevádzky Módny salón, kedy sme začali s výrobou pánskeho oblečenia. Firma začala s výrobou pánskych oblekov, sák, nohavíc.

Zobraziť viac »

Oblek

Zákazkové šitie pánskych odevov

V tomto období sa firma zaoberá zákazkový šitím pánskych odevov: smokingov, oblekov, sák, nohavíc a zabezpečuje košele na mieru a predajom košieľ, kravát a rôznych doplnkov.

Zobraziť viac »

SaStyle

Šitie aj mimo regiónu 1x mesačne

Firma S.A.Style, okrem zákazníkov ktorí prichádzajú do firmy, zabezpečuje šitie aj mimo regiónu a to 1x mesačne cestou do Bratislavy prvý celý týždeň v mesiaci a to tak, že cestou tam a späť berie zákazky.

Zobraziť viac »O firme

Začiatky firmy S.A.Style, s.r.o. siahajú do roku 2005 spustením prevádzky Módny salón ,kedy sme začali s výrobou pánskeho oblečenia.  Firma začala s výrobou pánskych oblekov, sák, nohavíc.

Neskôr rozšírila výrobu dámskych kostýmov, zvrchníkov a pod. Po získaní skúsenosti a vyprofilovaní výroby firma začala s náročnejšou výrobou ako smokingy, žakety, fraky apod. Pre potreby zákazníkov zabezpečujeme aj rôzne doplnky ako francúzke kravaty, svadobné vesty,  kravaty, košele na mieru

v spolupráci s firmou Unicotex Prešov, ktorá sa zaoberá šitím a predajom košieľ, kravát a rôznych doplnkov. Zákazník podobne ako pri výbere oblekov , tak aj pri výbere košieľ ma možnosť si vybrať / s viac druhov materiálov / farbu, veľkosť, podľa výšky postavy , dĺžky rukávov rôzne tvary.

Firma vyrába výrobky na rôzne príležitosti ako Biznis, Classic, Sport a Špeciál pod značkou S.A.Style. Výrobkami našej firmy sme okrem jednotlivcov zabezpečovali aj špeciálne výrobky ako lesnícke uniformy, rytierom vína, heraldikov, poľovníkov . Obliekali sme aj personál Piešťanských kúpeľov, Citroen Bardejov, Citroen Košice,   politikov ,inštitúcii , ministerstva a …… pod. V tomto období sa firma zaoberá zákazkový šitím  pánskych  odevov: smokingov, oblekov, sák , nohavíc  a zabezpečuje košele  na mieru.   

Firma S.A.Style,  okrem zákazníkov ktorí prichádzajú do firmy, zabezpečuje šitie aj mimo regiónu a to 1x mesačne cestou do Bratislavy prvý celý týždeň v mesiaci a to tak, že cestou tam a späť berie zákazky. Bratislave je utorok od. 18.00, stredu celý deň a štvrtok do 12.00 hod. Zákazky zabezpečuje pre zákazníkov do mesiaca v prípade potreby aj skôr. Aspoň jeden  krát v mesiaci cestuje za zákazníkom v smeroch Prešov- Košice ,Humenné- Michalovce  a  taktiež podľa dohody zo zákazníkom.

Krajčírske služby. Výroba, predaj oblekov a distribúcia doplnkov na rôzne príležitosti.

S. A. STYLE, s.r.o.
Karpatská 57/31, 089 01 Svidník
IČO: 36506109
DIČ: 2022012839
IČ DPH: SK2022012839

Štefan Šmajda
mob: +421907950111
email: smajda@sastyle.sk